середа, 8 травня 2024 р.

 Проведення  майстер-класу

«Критичне мислення як шлях активізації та реалізації творчого потенціалу учнів на уроках основ здоров’я»


26  квітня  2024   року у Тернопільському ОКІППО на платформі сервісу відеоконференцій Google Meet проведено майстер-клас «Критичне мислення як шлях активізації та реалізації творчого потенціалу учнів на уроках основ здоров’я» (з досвіду роботи Панасюк І.В., директора Сороківської гімназії, переможця І(обласного) етапу всеукраїнського  конкурсу «Учитель року – 2023» в номінації «Основи здоров’я»), учасниками якої були  учителі основ здоров’я  закладів загальної середньої освіти області.

Дивовижно розмаїтий, багатовимірний і щедрий у невичерпному джерелі любові до дітей творчий талант педагога. Через його діяльність реалізується і державна політика, спрямована на зміцнення інтелектуального та духовного потенціалу нації, і формується особистість, світ якої відображається у веселках незрівнянного блиску своєї неповторності. Методист  Тернопільського обласного комунального інституту Ольга Турчин, відзначила значення конкурсів фахової майстерності в особистій траєкторії розвитку педагога. «Творчість – це не сума знань, а особлива спрямованість інтелекту, особливий зв’язок між інтелектуальним життям особистості і прояви її сил в активній діяльності». (В.О.Сухомлинський).

Сучасне інформаційне суспільство – це період високих технологій, що потребує активної творчої особистості, сформувати яку можна лише впровадженням у педагогічну практику нових методів навчання та виховання учнів. Завдання вчителя полягає в тому, щоб молода людина під час роботи на уроці й у позаурочний час усвідомила реалії, які її оточують, і вміла знаходити шляхи розв’язання проблем. Такий підхід пов’язаний із застосуванням технології розвитку критичного мислення.

Під час проведення майстер-класу учителі основ здоров’я поділилися досвідом роботи:  Ірина Панасюк (Сороківська гімназія Хоросткіської міської ради) - «Критичне мислення як шлях активізації та реалізації творчого потенціалу учнів на уроках основ здоров’я»; Сергій Чорнописький (Тернопільський академічний ліцей «Українська гімназія» ім. І.Франка Тернопільської міської ради) – «Використання  інформаційно-комунікаційних технологій під час проведення  уроків основ здоров’я»; Світлана Василькевич (Ліцей № 2 м. Копичинці Копичинецької  міської ради) – «Формування життєвих компетентностей учнів через тренінгові технології та проєктну діяльність». Учасники майстер-класу  ознайомилися із цікавими ідеями викладання основ здоров’я, якими поділилися переможець та фіналісти всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» в номінації «Основи здоров’я».

Щиро вдячні за плідну співпрацю та творчу атмосферу відкритого конструктивного діалогу всім учасникам заходу.














Немає коментарів:

Дописати коментар